992 ONICE VIOLA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 992 |
| Color | PURPLE |
| Bundle | 1 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 6 |
| Length | 285cm / 112inch |
| Height | 155cm / 61inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1416kg |